KONSULTING I ROZLICZENIA PROJEKTÓW
ROZWIĄZANIA DLA ROLNICTWA I SAMORZĄDÓW LOKALNYCH W ZAKRESIE ODZYSKU ENERGII
DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z EKSPORTEM
WDRAŻANIE SYSTEMÓW ERP DLA BUDOWNICTWA
>


System VISUAL MANAGER PROJECT stworzony został specjalnie dla celów rozliczania złożonych projektów inwestycyjnych (z zapewnieniem bieżącego porównywania z kosztorysami ofertowymi), gdzie importowane dane w pełni odpowiadają danym z programów do kosztorysowania (przede wszystkim KOBRA, NORMA PRO). W systemie VISUAL MANAGER PROJECT istnieje standardowy podział czynników kosztorysowych na R-M-S (robociznę, materiały i sprzęt), oraz etapy, podetapy i obiekty przez co bardzo sprawnie i z dużą łatwością można rozliczać (a także budżetować) kontrakt lub projekt inwestycyjny. Jednocześnie proponowane oprogramowanie obsługuje całą sferę działalności przedsiębiorstwa wykonawczego (zabezpieczenienia finansowe z rozliczeniem kwot zatrzymanych, logistykę, sprzedaż z fakturowaniem uwzględniającym różne źródła finansowania, stan rozliczenia zaliczek, produkcję sprzedanź (roboty w toku), magazyny, kadry i płace (zwłaszcza w odniesieniu do pracowników sezonowych), pracę sprzętu i transportu oraz moduł analityczny dla rozliczania podwykonawstwa a także rozrachunki z uwzględnieniem etapów projektu). Dla celów analiz i budżetowania funkcjonuje ponadto specjalne narzędzie dedykowane dla użytkownika (FLEX).

System ten spełnia wszystkie kryteria oprogramowania klasy ERP/ERP II, będźc przy tym produktem niedrogim. W pełni spełnia wymogi dot. Ustawy o rachunkowości oraz standardy IFRS. Oprogramowanie to zostało stworzone specjalnie dla firm realizujźcych duże i złożone projekty infrastrukturalne w budownictwie liniowym i inżynieryjnym a także kubaturowym, w którym istnieje możliwość zdalnego (tj. z dala od siedziby firmy i jej księgowości) wprowadzania dokumentów. Adresowane jest zarówno dla generalnych wykonawców oraz partnerów przedsięwzięć a także firm realizujźcych istotne i złożone roboty podwykonawcze.

Jest to wysokiej klasy, nowoczesny, atrakcyjny a przy tym niedrogi produkt informatyczny, który w porównaniu cena/jakość nie ustępuje innym renomowanym lecz zarazem drogim i trudnym do wdrożenia produktom. VISUAL MANAGER PROJECT nie wymaga skupienia dużego wysiłku organizacyjnego skierowanego na parametryzację co charakteryzuje inne szeroko znane i uznane systemy informatyczne.

Producentem systemu jest firma EUROSOFT posiadajźca kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowaniu indywidualnych rozwiźzań dla biznesu.Strona producenta      >>    http://www.eurosoft.lo.pl/vm_project.html